Dziewczyny z Dubaju – luksusowe życie polskich prostytutek w Dubaju

“Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka to wstrząsająca historia opisana przez dziennikarza śledczego. W 2015 roku tak zwana afera dubajska wstrząsnęła nie tylko polskim show biznesem, ale również opinią publiczną. Okazało się, że znane w Polsce celebrytki wyleciały do Dubaju, aby świadczyć ta usługi seksualne arabskim szejkom. Jak mogło do tego dojść i kto za tym stał? Piotr Krysiak dotarł do dokumentacji sądowej, aby odpowiedzieć na wiele pytań, które pojawiły się w tej sprawie do tej pory.

Jak wyglądał proces rekrutacji?

Nie bez powodu celowano w dziewczyny młode, zgrabne i atrakcyjne. Sutenerki szukały przede wszystkim w mediach społecznościowych modelek, aktorek i celebrytek, które nie miały oporów przed udostępnianiem odważnych zdjęć w negliżu. Niektóre z nich otrzymały prywatną wiadomość, a innym propozycję przedstawiał znajomy. Oferta pracy była niezwykle ciekawa. Kobiety te miały polecieć z Polski do Dubaju i zarabiać ogromne pieniądze, a ich pracą była piękna prezencja podczas ekskluzywnych gal i eleganckich przyjęć. Oficjalnie szukano więc hostess, ale na miejscu okazywało się, że ich praca ma polegać na realizowaniu seksualnych zachcianek szejków i ich bogatych gości. Wiele z polskich celebrytek, które znalazły się w tej sytuacji, postanowiło skorzystać z okazji. W końcu wiodły wyjątkowo luksusowe życie, zarabiały ogromne pieniądze i dostawały drogie prezenty.

Kim były dziewczyny z Dubaju?

Piotr Krysiak celowo nie podaje w książce żadnych nazwisk, aby nie zniszczyć życia prywatnego i zawodowego opisywanym w książce kobietom. Wiadomo jednak, że część z nich zostawiła w kraju mężów i partnerów. Dodatkowej pikanterii całej sprawie dodają informacje o tym, że wśród nich była Miss Polonia, aktorka znana z serialu polskiego “Sfora”, uczestniczka polskiej edycji programu “Top Model” czy też żona jednego z popularniejszych polskich aktorów. Autor skrupulatnie rysuje przed czytelnikami kolejne etapy całego procesu i rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące tego procederu oraz osób biorących w nim udział.

“Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka to wstrząsająca historia opisana przez dziennikarza śledczego. W 2015 roku tak zwana afera dubajska wstrząsnęła nie tylko polskim show biznesem, ale również opinią publiczną. Okazało się, że znane w Polsce celebrytki wyleciały do Dubaju, aby świadczyć ta usługi seksualne arabskim szejkom. Jak mogło do tego dojść i kto za tym stał?…