Dziewczyny z Dubaju – kulisy wielkiej afery

Dziewczyny z Dubaju (www.taniaksiazka.pl)” Piotra Krysiaka to wynik śledztwa, jakie przeprowadził znany i ceniony dziennikarz śledczy. W książce tej poznajemy kulisy wielkiej afery dubajskiej z 2015 roku, która wstrząsnęła polskim show-biznesem i opinią publiczną. Jak mogło dojść do tego, że znane w Polsce celebrytki, pracowały jako luksusowe prostytutki w Dubaju? Autor dotarł po dokumentację sądową, w której kryją się odpowiedzi na wiele pytań.

Piękne panie potrzebne od zaraz

Sutenerki, z których część została prawomocnie skazana, działały dość subtelnie. Szukały przede wszystkim pięknych i młodych aktorek, modelek czy celebrytek, które często wrzucały w mediach społecznościowych roznegliżowane zdjęcia. Dziewczyny te otrzymywały wiadomość przez wspólnych znajomych albo przez komunikatory. Wiadomość dotyczyła niezwykle lukratywnej oferty pracy w charakterze hostess w Dubaju. Wystarczyło pięknie się prezentować podczas eleganckich gal czy wystawnych przyjęć, aby zarobić niebotyczne kwoty. Na miejscu okazywało się jednak, że ich głównym zajęciem będzie spełnianie seksualnych zachcianek arabskich szejków. Wiele z nich, mimo wszystko przyjęło ofertę, choć w domach czekały na nie rodziny czy nieświadomi niczego partnerzy.

Afera dubajska –  kogo dotyczyła?

Obietnica luksusowego życia, ogromne pieniądze i drogie prezenty w postaci torebek topowych projektantów czy biżuterii, skutecznie zniwelowały wszelkie wątpliwości i skrupuły. Chociaż autor postanowił zadbać o prywatność opisywanych w książce kobiet, nie podając żadnych konkretnych nazwisk, pojawiają się w niej dość konkretne wskazówki. Pikanteria znacznie wzrosła, kiedy okazało się, że wśród luksusowych prostytutek w Dubaju były uczestniczka polskiej edycji programu “Top Model”, aktorka znana z serialu “Sfora”, była Miss Polonia czy też żona jednego z najpopularniejszych w Polsce aktorów. W książce Piotra Krysiaka można prześledzić cały proces werbowania pięknych Polek do pracy w charakterze prostytutek. Jest to nie tylko opis skandalicznej afery, ale również przestroga dla kobiet, które mogą kiedyś znaleźć się w podobnych okolicznościach.

“Dziewczyny z Dubaju (www.taniaksiazka.pl)” Piotra Krysiaka to wynik śledztwa, jakie przeprowadził znany i ceniony dziennikarz śledczy. W książce tej poznajemy kulisy wielkiej afery dubajskiej z 2015 roku, która wstrząsnęła polskim show-biznesem i opinią publiczną. Jak mogło dojść do tego, że znane w Polsce celebrytki, pracowały jako luksusowe prostytutki w Dubaju? Autor dotarł po dokumentację sądową, w…