Dziewczyny z Dubaju – baśniowe życie polskich prostytutek

Popularna książka Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka to książka będąca wynikiem śledztwa w sprawie głośnej afery dubajskiej z 2015 roku. Autor dotarł do dokumentacji sądowej i prześledził każdy etap nielegalnego procederu, aby odpowiedzieć na szereg pytań w tym zakresie. Jak to możliwe, że polskie celebrytki znalazły się w Dubaju w charakterze luksusowych prostytutek i kto za to odpowiada? 

Jak zatrudnić piękne dziewczyny?

Cały proces zaczynał się od znalezienia pięknych, zgrabnych i młodych dziewczyn. Idealnym narzędziem w tym wypadku były media społecznościowe, na których wyszukiwano polskich celebrytek, które nie stroniły od publikowania odważnych i roznegliżowanych zdjęć. Te, które się nadawały, otrzymywały w wiadomości prywatnej albo przez znajomych wiadomość z ofertą niezwykle lukratywnej i łatwej pracy. Miały polecieć do Dubaju, aby w luksusowej atmosferze pracować jako hostessy. Według obietnic wystarczyło tylko pięknie się prezentować podczas eleganckich gal i wielkich uroczystości, aby zarabiać spore pieniądze. Kiedy znalazły się w Dubaju, okazało się, że w rzeczywistości ich praca będzie polegała na świadczeniu usług seksualnych arabskim milionerom. Wiele z nich zdecydowało się na taki charakter pracy, ponieważ mogły w ten sposób zarobić na mieszkania w Warszawie, a ponadto dostawały bardzo drogie prezenty takie, jak markowe torebki czy biżuterię. Na przeszkodzie nie stał nawet fakt, że w Polsce zostawiły niczego nieświadomych mężów i partnerów.

Kim były tytułowe dziewczyny z Dubaju?

Piotr Krysiak z premedytacją nie udostępnił nazwisk opisywanych kobiet, wiedząc, że może to wpłynąć nie tylko na ich prywatne życie, ale również na zawodowe. Wiadomo jednak, że wśród luksusowych prostytutek znalazła się była Miss Polski, aktorka znana z serialu “Sfora”, uczestniczka popularnego programu “Top Model” czy też żona znanego w kraju aktora. Autor opisuje cały proceder od początku aż do prawomocnego skazania niektórych osób zamieszanych w werbowanie polskich celebrytek do pracy w Dubaju.

“Popularna książka Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka to książka będąca wynikiem śledztwa w sprawie głośnej afery dubajskiej z 2015 roku. Autor dotarł do dokumentacji sądowej i prześledził każdy etap nielegalnego procederu, aby odpowiedzieć na szereg pytań w tym zakresie. Jak to możliwe, że polskie celebrytki znalazły się w Dubaju w charakterze luksusowych prostytutek i kto za…